| ANONYM123566 a întrebat:

Salut
Am luat la abonament un galaxy grand prime (din august) de la telekom(abonament pe 2 ani)
Si am o problem la el, aceea fiind ca imi face figuri displayul...si se blocheaza grav
Cand il inchid si apas pe el se vede ceva ciudat ca un curcubeu
1.imi pot lua banii inapoi
2.vor face ceva?
I.am dat si reset din fabrica
Ofer funda

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu are urme de lovituri ia legatura cu ei si trimite-l in garantie. Daca nu pot sa-l repare iti vor da altul. Banii nu-ti pot da. Mie pe un monitor mai vechi mi-au oferit unul mai nou si mai bun. Cel vechi mai avea inca o luna de garantie.