| Puricel_Laurentiu_1997 a întrebat:

Salut, am luat un iphone 4 de la o verisoara dar nu merge sa ii fac cont icloud, pe el au mai fost facute 2 conturi, care sa fie problema?, am incercat sa il fac si de pe calculator dar tot nu merge. multumesc mult

1 răspuns:
| mont a răspuns:

De pe el s-a atins nr maxim de conturi, e normal sa nu mai mearga creat alt cont. De pe calculator insa cum nu merge? Inceara sa iti faci cont pe itunes atunci si logheaza-te cu contul de itunes pe icloud.