| Addutza95 a întrebat:

Am mare nevoie de internet pe telefon și ma intrebam daca stiti vreo aplicație sau ceva de genu pentru wifi gratis sau vreun program de spart parole pentru wifi...

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu exista aplicatii pentru wifi gratis. Wifi este emis de un router care la randul sau primeste semnal de la o retea de internet.

| KinekT a răspuns:

Pai poti lua o cartela cu net nelimitat vreo 5-10 euro sau cu 60 de lei un router de wifi in care bagi cablul de net si bam ai net in wifi. sau iti iei cartela indigen o incarci si ai 100 gb net cadou

| paulpaul25 a răspuns:

Nu exista programe stabile si gratuite si care sa functioneze in parametrii normali si sa nu-ti afecteze telefonul pentru a sparge sau a se conecta necorespunzator la o retea de wifi. Daca prin abonamentul sau serviciul cartelei nu ai abonament cel mai bine e sa cauti retele wifi fara parola si sa te conectezi la ele. Le intalnesti cel mai des : in zone cu multe apartamente/blocuri, in parcurile mari, langa centrele comerciale, la cafenele si baruri sau cluburi. Daca ai neaparata nevoie, poti sa mergi la o plimbare pe cateva strazi si cu siguranta vei gasi o retea de wifi gratis la care sa te poti conecta cu succes.Mult noroc!

| sNex96 a răspuns:

Nu exista nici un program de net gratis si programele de spart parole wifi sunt F.A.K.E., nu functioneaza. Iti da niste cuvinte la vrajeala ca parole dar nu functioneaza. Daca vrei net iti poti lu-a nelimitat cu 5 euro, nu mai stiu sigur suma, de la reteaua Frog happy