| bogdan1423 a întrebat:

Salut, am nevoie urgent de un sfat, HTC desire s. Sau Nokia n8?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nokia n8

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ha, eu as alege mereu Nokia N8. Este mult mai rezistent, performante relativ asemanatoare, dar sistemul de operare este cu mult mai stabil decat HTC-ul.

Am avut prea multe probleme cu HTC-ul meu si am zis ca nu ma mai ating de un altul in viitorul apropiat happy

O zi frumoasa

| InspiratieDIY a răspuns:

HTC. Nokia se misca super greu si esti limitat la aplicatii si altele.

Vezi aici o comparatie intre cele doua.
http://geekaphone.com/compare/HTC-Desire-S-vs-Nokia-N8

Bafta!

| mierlatac a răspuns:

Eu as merge pe Nokia pentru ca Windows mi se pare un sistem de operare mai ok. Mai ales ca acum se integreaza cu Windowsul tau de pe laptop / pc.

| halogen001 a răspuns (pentru mierlatac):

Nokia n8 nu e pe windows happy