| Gheza25 a întrebat:

Salut!
Am o cartela LycaMobile din Franța și de curând am achiziționat un cod cu credit de 20 de euro de la un tabac,care l-am și adăugat ulterior, am incercat sa îmi activez o opțiune cu internet și nu am reușit deloc!
Întrebarea mea este unde trebuie să sun sau sa trimit mesaj pentru activarea unei opțiuni cu internet?
VA ROG DACA MA PUTETI AJUTA!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vezi pe acolo prin Franta. Nu cred ca suntem prea multi pe aici care stim asta.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu scrie pe codul de reîncărcare pașii? Sau daca nu scrie, uita-te in manualul de utilizare al cartelei.