| JustLexu a întrebat:

Salut am o dilema... sa aleg dintre 2 telefoane. Dintre Samsung galaxy Grand Neo si Samsung galaxy Grand (DUOS) din ce le-am comparat si eu sincer as alege Grand (DUOS) din anumite motive si camera de 8 mp si versiune la android etc... Astept si parerile voastre multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Grand DUOS m-am uitat si eu acum pe net si in afara de camera nu vad nimic diferit

2 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

Samsung galaxy Grand (DUOS) pentru ca modelele difera doar prin camere in rest sunt exact la fel.

| petroneladanila a răspuns:

Samsung galaxy Grand (DUOS)