| Danaila_Alex_2000 a întrebat:

Am o intrebare cum pot seta o melodie ca ton de ape pe telefonul Dell Venue Pro, are Windows Phone 7.8 si ma cam bate laughing Dau funda daca merge :* :3

1 răspuns:
| MarianWLF a răspuns:

E windows phone deci cred ca se aseamana cu al meu, si eu am un Lumia cu windows phone, iar daca vreau o melodie ca ton de apel nu o pot seta din optiuni, sau muta melodia, trebuie sa folosesc cablul de date si sa mut melodia din pc in fisierul cu tonuri de apel, incearca asa, nu stiu daca e la fel, dar poate e, incearca.