| StefanEDK a întrebat:

Salut, am o intrebare. Cum sterg ecranele unde pun shortcut-urile la un Orange Nivo?

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Cum stergi ecranele din ecranele principale sau cum stergi scurtaturile?

Ecranele de la deblocarea telefonului nu se pot sterge ca asa sunt din fabrica, ecranele din meniu daca ai avut aplicatii pe care le-ai sters si au ramas, in mod normal se pot sterge apasand pe cele 4 dungi de langa "butonul de acasa" si ar trebui sa scrie "Sterge ferestrele"

Daca doresti sa stergi scurtaturile aplicatiilor... ti apasat pe aplicatia respectiva si iti va aparea un X si apesi pe ea si sterge scurtatura aplicatiei.