| Mechenici_Adrian_1989 a întrebat:

Salut am o intrebare poate ma ajuta cineva...am un Nokia x6 si am incercat sa il resoftez cu pc suite ..si nu a reusit finalizarea iar acum cand incerc sa il aprind doar vibreaza si atat! se mai poate face ceva sa refunctioneze?

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Probabil ca da, du-te cu el la un gsm si roaga-i pe acestia din urma sa-ti resofteze telefonul(asta in caz ca se mai poate) si nu uita sa le povestesti cum ai "resoftat" telefonul.Mult succes!