| SUDSteaua1947 a întrebat:

Am o mare problema.intr-o zi ma uitam pe youtube pe telefon, Samsung Galaxy A5 si dintr-o data a inghetat imaginea si telefonul nu mai raspunde la nimic.imaginea aia de la ce ma uitam eu pe youtube e pe ecran si nu se mai stinge,nu mai face nimic, nici butoanele alea nu se mai lumineaza.ce s-a putut intampla fiindca am avut mare grija de el.

Răspuns Câştigător
| AndreiGigg a răspuns:

Du-te si reparal la un magazin nu-ti face griji poate e doar o eroare

4 răspunsuri:
| adagioanonim a răspuns:

Du-l la garantie.Sau asteapta cateva zile...cu siguranta se descarca bateria si se inchide telefonul laughing))

| Denis_Dréw_1999 a răspuns:

Scoate bateria, sau in cel mai rau caz dul la service GSM sa îi dea un reboot total... Bafta!
Funda?

| SUDSteaua1947 explică (pentru Denis_Dréw_1999):

Nu se poate scoate bateria.

| SUDSteaua1947 explică (pentru Denis_Dréw_1999):

Are abonament la Vodafone? acopera garantia?

| AndreiGigg a răspuns (pentru SUDSteaua1947):

Du-te si reparal la un magazin nu-ti face griji poate e doar o eroare