| Micu_Luis_1997 a întrebat:

Am o problem cu wifi-ul sunt pe romtelecom si am iPhone 4s si atunci cand ma conectez la wpa nu imi merge.Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| ionutz03 a răspuns:

Salut e vorba de setarile facute pe modem. De regula modemul vine gata configurat, iar cu iphone nu sunt probleme de compatibiliate, asta doar daca nu a umblat cineva la ele. Te pot ajuta eu cu setarile...ca sa il facem functional

| alexcopilnebun a răspuns:

Si eu sunt tot pe romtelecomwinkingam Orange stokholm sh am sh wi fi, si am incercat si la min e acasa si la bunica mea sa ma conectez la wpa sh n-a mers timp de vreo 3 luni si de ceva zile am incercat sa ma conectez ca nu mai mergea WEP-ul pe laptop sh pana la umra in timp ce vorbeam cu unu de la romtelecom la telefon mi-a mers deci nu sunt sigur dac e din contract sau nu dar mai bine suna la ei (numarul e gratuit sh este scris pe factura)sh vezi daca rezolvi problemawinking