| Nacko577 a întrebat:

Salut, am o problema, acum cateva zile mi am cumparat un Nokia Lumia 630 si cand vreau sa descarc o aplicatie imi apare eroarea 80070490... Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Asigura-te ca Windows Live e bine sincronizat: Settings -> Emails + Accounts -> daca nu, tine apasat pe "Sync". Acelasi lucru si despre data si ora: asigura-te ca-s cele corecte.

Daca nici asa nu vrea, atunci va fi necesar un Hard Reset: Settings -> About -> Reset your phone. Asta iti va sterge tot de pe telefon, dar ar trebui sa fie ultima optiune.