| Raul199612 a întrebat:

Am o problema am un telefon Allview A4duo si am un card de 4GB in El, Am bagat cablul de date in pc dupa in pc, si cand dau sa bag muzica pe card se incarca, dupa ce scot cablul, dau sa vad daca canta muzica canta 3-4 sec melodia respectiva dupa tot in melodia asta canta alta melodie... De exemplu :

Am bagat : Amna - Arme canta 3 -4-5 secunde Amna dupa incepe Andra inevitabil va fi bine dar normal e melodia lu Amna straight face asa face aproape la toate melodiile

Funda care ma rezolva

1 răspuns:
| CaLyStuu a răspuns:

Ce marca e telefonul tau? Cred ca trebuie sa ii bagi din nou un soft.