| Țytos_Bătrânu_1996_hZvY a întrebat:

Am o problema cred ca e grava laughing. Mi-am cumparat acum vreo 4 luni un Iphone 4 de la un fost prieten, si azi cand am vrut sa imi instalez Flipagram nu imi mai mergea parola de la iCloud, si nu merge nici sa sterg contul ca nu mai merge parola, ce ii pot face? Funda cui raspunde repede.

2 răspunsuri:
| strambulici a răspuns:

E foarte simplu, fa-ti un alt cont icloud, si poti sterge contul, tot ce trebuie sa faci e sa intri la setari.

| Adi_Andrei_1997 a răspuns:

Frate asa mi s-a intamplat si mie la Nokia lumia 520.