| recKuLL a întrebat:

Am o problema cu Facebook Messenger pe telefonul mobil tip: Android 4.2.2 (Jelly Bean). Imi scrie " Waiting for network" si nu pot primi mesaje de la altii. De asemenea nu-mi pot activa numarul de telefon pe aplicatie pentru ca nu primesc codul de verificare pe telefon. Tin sa mentionez ca sunt pe reteaua RCS-RDS.

Din cand in cand incep sa receptionez mesajele. Dar asta foarte rar.

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ti-ai schimbat intre timp parola la facebook de pe pc? Si mie mi-a facut la fel, probabil crede ca tot parola veche este si de aceea ( daca este sa fie cum am spus eu cu parola ). Daca nu, dezinstaleaza-l, si i-al iarasi din store.
Bft!

| recKuLL explică (pentru Jipa95):

Nu vad legatura. Dece ar fi de vina parola de la facebook? Facebook messenger mi se logheaza automat fara parola. l-am instalat si dezinstalat de 5 ori. Tot la fel imi face...

| recKuLL explică (pentru recKuLL):

L-am rezolvat. Tot ce a trebuit sa fac a fost sa ii dau UPDATE pe Magazin Play la Facebook Messenger.

| Alexa_Elena_1996 a răspuns (pentru recKuLL):

Nu gasesc update