| dia456 a întrebat:

Salut,am o problema cu telefonul.Cand il tin in priza merge, dar cand il scot se opreste. Cand incerc sa-l deschid imi apare iconita LG apoi se opreste(mentionez ca bateria este plina). Ma puteti ajuta? OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Poate are bateria ceva sau telefonul din fabrica are o problema. Ar trebui sa te duci de unde l-ai luat daca mai ai garantie daca nu la un service gsm dar va costa ceva ceva reparatia. Cumpara o baterie noua mai intai si vezi cum merge in telefon daca nu merge du-te la service. Bafta!

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Probabil bateria s-a dus.de regula arata incarcata, dar nu are curent in ea.mai ales ca telefonul merge cand este in priza.