| ZeWhite a întrebat:

Am o problema cu telefonul. Cand ma uit la un videoclip pe yt imaginea mi se blocheaza dar sonorul merge. P.s. am un Samsung galaxy s6

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

E din cauza de memorie insuficienta, unde sa se faca cache-ul clipului descarcat. Playerul trebuie sa aiba clip-ul "la indemana", de acea clipurile intai sunt descarcate in memoria cache rezervata in acest scop. Daca memoria cache e prea mica, atunci se trece la redare directa, dar pentru care trebuie viteza mare de net sa nu sacadeze.

| Dem0N a răspuns:

Si eu am un Samsung galaxy tab 2, face la fel. Dai o resoftare, vezi daca rezolvi ceva, daca nu si il ai inca in garantie mergi acolo big grin

| numecorect a răspuns:

Sterge updateurile de la Youtube

| snowmanxxx a răspuns:

Am avut si eu (si inca am) problema asta pe S3-ul meu dar la mine a fost de la aplicatie...incearca sa dai "dezinstaleaza" pe magazin play sa revina aplicatia la versiunea din fabrica sau uitete pe browser.