| CCLeaN a întrebat:

Am o problema cu telefonul. De curand mi-am facut abonament in care primeam minute nelimitate si sms tot asa pe langa plus 500mb internet. Cum am 4g la telefon mi s-au mai bagat 500mb da nu stiu cum sa ii activez. FUNDA!

1 răspuns:
| SeraQue_QeuSra_1979 a răspuns:

Păi dacă ai smartphone tragi bara de notificări în jos şi apare "date mobile","conexiunie mobile" ceva de genul şi le activezi(apeşi pe ele şi merge apoi netu) PS: dacă nu-l foloseşti internetul debifează-l ăla, îţi mănâncă din mega.