| BezeaToxica a întrebat:

Am o problema cu telefonul. Mi-am pus pe ecran model de deblocare iar acum il "desenez" corect dar tot nu este bine...
Am incercat sa fac recovery dar cand dau pe Factory reset imi apare decat androirul acela intins pe jos si daca apas iar ma aduce din nou la meniu. Adica nu se intampla nimic. Vreun sfat va rog?

1 răspuns:
| Andutu21 a răspuns:

Cu telefonul inchis apasa
Volum Up + Home + Power, pana cand porneste dupa care astepti.Alegi Wipe Data / Factory reset.Navighezi cu butonul de volum si power care are rolul de enter.