| Sami96 a întrebat:

Salut am o problema la S3 imi tot apare mod masina activat se aprinde singur ecranul nu se incarca cum trebuie... mai aparea ceva de genu andocarea este conectata... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| MobitelServiceGSM a răspuns:

S-ar putea sa ai o problema la conectorul de incarcare sau cel audio, oxid sau ceva de genul asta. Incearca sa-l cureti cu o periuta imbibata in spirt sau alcool. Daca nu se remediaza, trebuie sa mergi cu telefonul intr-un service. Mai jos ai niste adrese:

http://www.servicegsm.info