| WATCHDOGS a întrebat:

Salut am Samsung galaxy s2 plus gt-i9105p 4.2.2 cand intru la setari gasesc Descarcare in si selectez pe Cartela SD casami bage pe card cand instalez un joc sau o app imi baga de exemplu fifa 2014 pe card imi baga 1, 33GB ( dar nu-mi arata ca a urcat mult ) pe pe memoria din telefon imi arata la joc 9, 34 de ce? am card de 4 gb si am mai instalat un joc de 1 gb si 3 app si-mi zice ca nu mai am spatiu pe tell dar cand mauit pe card am ajutor...

1 răspuns:
| xRapid1923 a răspuns:

Dăi la setări, stocare și locație de stocare implicită și alegi card SD sper că te-am ajutat Fundă?