| costel3 a întrebat:

Salut,am Samsung galaxy s2, vreau sa lucreze mai bine, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Szasz_Giully_1998 a răspuns:

FUNDA: mm am avut S2 ce trebuie sa faci: instalez antivirus (de preferat Bitdefender sau CM security) si dai scan la aplicatii si daca gasesti un virus DEZINSTALEZI APLICATIA. Sau, mai poti de la setari sa apesi butonul REVENIRE LA SETARILE DIN FABRICA si atunci ti se curata tot telefonul numai ca nu o sa mai ai aplicatii, poze, fisiere, contacte. Prima varianta e ok... si nu instala jocuri cu hack sau tot felul (doar de pe google play) sper ca te-am ajutat... FUNDA? laughing

| Balanel_Mihai_1997 a răspuns:

Instaleaza Clean Master... Te ajuta foarte mult big grin