| EuOvidiuOvii a întrebat:

Salut am Samsung galaxy s3 note neo sm-n7505 si mi-am bagat versiunea 4.4.2 dar vreau so am iar 4.3 am fila originala si cand i dau imi zice faild cum pot sa revin la 4.3 am sters tot am root si nu pot ajutor va rog

4 răspunsuri:
| XGameRR96 a răspuns:

Ce recovery are telefonul?

| EuOvidiuOvii explică (pentru XGameRR96):

Salut am root la tel are recovery : CWM-based Recovery v6.0.5.1 i-am dat wipe data/factory reset apoi i-am dat format sistem si wite cash partition si i-am dat reboot am scos bateria am deschis odin am bagat fila originala la tel 4.3 i dau start simi da eroare

| XGameRR96 a răspuns (pentru EuOvidiuOvii):

Incearca da dai si wipe dalvik cache inainte de la avansate din recovery si sai dai instal direct din recovery daca nu merge cu odin

| EuOvidiuOvii explică (pentru XGameRR96):

Salut am dat si wipe dalvik si am incercat sa instalez si tot nu merge cei mai pot face?