| Kazy_Kazy_1998 a întrebat:

Salut, am si eu o curiozitate. Acum cateva minute am fost sunat pe fix de un numar care arata cam asa " ----0----- " si mi-a fost frica sa raspund. Imi puteti spune cam de ce a aparut asa si ce inseamna? Multumesc

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar de ce ti-a fost frica? Telefonul tau explodeaza cumva cand raspunzi?

| dragosbogdan001 a răspuns:

A fost numar ascuns, nu e motiv sa te ingrijorezi. Sau in cel mai rau caz ti s-a stricat telefonul.

| SHINeeTaemin a răspuns:

Poate pur si simplu a avut o problema telefonul tau

| Miau1617 a răspuns:

Buna Kazy! Numarul poate fii de la firma la care este telefonul tau abonat sau poate fi un numar ascuns!big grin Sper ca te-am ajutat! Funda? big grin

| DianaMaria17 a răspuns:

Nu a fost o problema. Era din strainatate. La mine aparea asa cand ma suna soramia din Anglia. ------P------... asa aparea. big grin
poti sa raspunzi linistit. Cred ca apare asa ca nu intra toate cifrele pe ecran big grin...