| andreiiso a întrebat:

am cumparat un telefon Allview E4, dar am o mica problema la el legat de wifi, problema e ca sunt conectat la router sau la oricare router dar internetul nu merge imi apare ca sunt conectat ca am liniile toate dar nu-mi merge internetul. Vreo idee? Dau funda happy

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

înseamnă că e stricat acel modem din el.
Mai încearcă totuşi se poate să fie un bug ceva.
E telefon nou?
Refă setările wireless-ului şi reconecteză-te. Revino cu detalii. Poate să fie un bug de Android.

| Tonilol2002 a răspuns:

Telefonul nu e compatibil cu routerul. Si mie mi s-a intamplat la fel