| DenissxD a întrebat:

Salut am si eu o intrebare. As vrea sa cumpar un smartphone insa nu ma pot decide. Vreau doar sa-i tina bateria si sa aiba o camera buna care sa faca fotografii clare si poate sa ma joc niste jocuri pe el. M-am uitat un pic pe youtube si am vazut ca google Nexus 5 ar fi bun sau un Motorola X a 2-a generatie. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Search69 a răspuns:

Iti recomand un LG G3 daca ai buget mai mare sau daca ai un buget mai mic un Allview x2 twin. Ambele sunt bune, acum dupa buget. Te sfatuiesc sa nu iti cumperi un s4. Nu se merita, sunt alte telefonane care sunt la aceeasi pret cu s4 si sunt mai bune. Nexus 5 este si el bun avand in vedere ca este doar 1500 lei daca nu ma insel. Eu as merge pe LG G3 sau Allview x2twin (sau Allview x2 soul frate cu twin care este un picut mai scump). Bafta!

2 răspunsuri:
| ionut258 a răspuns:

Nexus 5 are cateva minusuri, nu stiu sa zic exact acum dar am vazut mai demult un review de la MKBHD pe youtube despre el. Eu iti recomand LG g3 daca ai un buget mai mare, chiar cred ca se merita.

| rosi87 a răspuns:

Salut,daca ai mai strange cateva milioane ai putea sa-ti cumperi s4(Le face inexistente pe celelalte).