| vLooM a întrebat:

Am si eu o intrebare, cat este de curatat un telefon Nokia x2, se aude incet cand vorbesc la el.
Cine stie cat este de curatat?
Dau funda la primul raspuns happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura solutie e sa schimbi placa sonora si difuzorul. Si eu am avut un telefon la fel si la fel imi facea. Dupa ce am facut manevra a mers mai bine.

| vLooM explică:

Problema e ca am doar praf... nu am probleme cu placa sonora sau difuzorul, are mult praf inauntru si se aude incet cand vorbesc la telefon... atata tot happy