| oWnYou a întrebat:

Am si eu o intrebare, si anume : Daca am cumparat cartele reincarcabila in Orange cu minute, si cand am incarcat, mi-a dat optiunea aceea, imi pot recupera creditul cumva? Adica sa imi ia minutele si sa-mi dea creditul de x EURO.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| crbogdan a răspuns:

Nu poti din moment ce ai cumparat cartela de reincarcare cu minute.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate deoarece ai cumpărat o cartelă Orange reîncărcabilă "cu minute" ( NU cu credit/cod de reîncărcare )!

Toate cele bune.

| ViatacuLouie a răspuns:

Din pacate nu!

| onix33 a răspuns:

Nu prea ai cum. Astepti o luna si apoi cred ca poti cand reincarci sa nu iti mai reactivezi extraoptiunea.