| Andrey_Andrei_1995_qiBJ a întrebat:

Am si eu o mare problema, nu mai pot sa ma conectez pe googlr play si nici pe youtube, cred ca cineva mi-a spart contul google sau ceva de genu. am vazut ca nu mergea, asa ca am sters contul si am facut altul, dar nimic, nu se poate conecta la server, si acum nu mai pot intra pe google play si yt. Credeti ca mi-a hackerit cineva telefonul?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa mai incerci sa te conectezi.Mai face si la mine asa cateodata.