| Gheorghita_Andrei_1999 a întrebat:

am si eu o problema... am achizitionat acum doua zile o baterie pentru un Samsung galaxy s4
Chestia e ca se incarca foarte greu... can 6-7ore si se descarca foarte repede cam in 4-5 ore... si nu il folosesc mai de loc
Ma poate ajuta cineva?

Va rog mult... am dat 80 lei pe ea si nu vreau sa irosesc banii asa aiurea.

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Danyelytha a răspuns:

Buna. Nu poti duce bateria inapoi si sa primesti alta sau sa iti returneze banii?

| Gheorghita_Andrei_1999 explică:

Cand am cerut aceasta parere am vrut sa stiu daca este bateria defecta sau sunt alte cauze... ca sa nu ma fac de ras la magazin!