| Florentin_Gruia_1995 a întrebat:

Am si eu o problema, am acizitionat de doua luni cred un Allview E2 living, de ceva vreme a inceput sa se tasteze singur scrie chiar si mesaje singur.va rog daca ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Il are pe Satana in el? Du-l la service.Sau la biserica, daca e cazul.

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Service cu garantia.

| viotedy a răspuns:

Il duci in garantie, ce sa-i faci?

| Mocanu_Viorel_1983 a răspuns:

Ai probleme cu display-ul. Du-l la reparat cu garantia

| Florentin_Gruia_1995 explică:

Serios pe asta nu am auzit-o am probleme cu display-ul eu cred ca e de la touch sau soft si la garantie nu vreau sa il duc pentru ca il tin prea mult acolo...