| adymarian a întrebat:

Am si eu o problema, cand vreau sa trimit un mesaj cuiva pe telefon imi arata ca mesaju s-a trimis, dar persoana careia il trimit nu il primeste. De exemplu daca vreau sa trimit un mesaj fratelui meu pe telefon imi spune ca s-a trimis dar lui nu ii vine mesaju, si nu cred ca telefonul lui e stricat deoarece el mai primeste mesaje de la alte persoane... Stie careva ce se poate face? Eu am cartela reincarcabila, si telefonul este un Samsung galaxy note 1.

Răspuns Câştigător
| marlanuu a răspuns:

Asta patesti doar cu fratele tau? incearca sa trimiti altei persoane sa vezi daca merge! e posibil ca fratele tau sa aiba nr tau la filtrare mesaje/apeluri!

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Se poate sa ai cartela stricata asa am patit si eu, te duci la o reprezentanta oranga, cosmote, vodafoen sau de unde ai tu cartela si ti-o schimba gratis cu acel numar