| Colega123 a întrebat:

Am si eu un Allview P5 life si am nevoie de un backup pt el ma ajuta cineva? Am luat o aplicatie si era virusata si acum nu mai vad displayul.

2 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Poti face un reset ghidandu-te dupa link-ul urmator: http://www.reduceri-telefoane.ro/hard-reset-resetare-allview-v1-viper/

Cel mai probabil vei pierde contactele, melodiile sau pozele, asta daca nu le-ai salvat prin Cloud.

| Colega123 explică:

Suffarstar am incercat sa ii dau reset factory. Nu scap de virus sad.