| timidull a întrebat:

Am si eu un lumia si m-am gandit azi sa-i dau si eu un soft reset si surpriza, imi raman rotitele alea care se invart incontinuu!
Nu am buton de facut poze si pe langa asta nu pot sa dau reset sau hard reset deoarece cand tin apasat pe butonul volum down se inchide si deschide, si nici nu imi apare semnul exclamarii sad
Va rog ajutor

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca-i in garantie trimite-l unde scrie pe garantie. Ia legatura cu ei prin telefon. Daca nu du-l la cel mai apropiat service.