| stancu11d a întrebat:

Salut Am si eu un stic de net de la Digi.Mobil si i-am scos cartela din el pentru a putea utiliza netul si pe mobil...A mers chestia aceasta cam 2-3 luni iar acum nu mai merge cartela nici in telefon nici in stic si este baga-ta corect...ce pot face?

1 răspuns:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,daca ai tot mutat-o din telefon in stic si din stic in telefon sa tocit cipul ala de pe cartela(suna la digi si spune-le sa iti dezactiveze abonamentul pe cartela si faci alt abonament sau spune-le sa faca inca o cartela cu acelasi numar)