| bohren a întrebat:

Am un HTC desire 310 si mi s-a stricat. Au inceput sa imi dea eroare toate aplicatiile iar cand i-am dat restart mi-a ramas blocat la logo. L-am trimis in service iar cei de la regenesis mi l-au scos din garantie pe motiv ca a avut soc mecanic si soc la nivelul bateriei. Asta in conditiile in care nu l-am scapat niciodata pe jos si nici nu l-am lovit. Ce pot sa fac? Nu am bani pentru un telefon nou si nici 350 de lei nu vreau sa platesc pentru reparatii. E absurd. Vreun sfat bun cum sa o scot la liman?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Nu mai ai ce sa-i faci, chiar daca il repari acum sunt riscuri mari sa apara si alte probleme pe parcurs. MAi bine strangi niste banuti si-ti iei altul nou. De preferat o firma mai rezistenta. happy