| Paul199923 a întrebat:

am un ipad 2 si am dat update la soft ca am primit notificare si dupa terminare instalarii nu mai merge sa downladez aplicatii sau jocuri din app store. Cum pot rezolva? Si in plus nu mai pot sa sterg aplicatii ca la iphone sa tin apasat pe aplicatie si sa o sterg, stie cineva rezolvarea? Tableta e cumparata noua din magazin nu e furata sau alt ceva

1 răspuns:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Incearca sa faci update pe cablu de date la ipad 2. Daca ai facut update pe wi-fi este posibil sa fie cu erori. Daca nu reusesti intra pe www.servicetelefoane.ro