| Fcsb_Marian_1998_RqLW a întrebat:

Salut am un iphone 4 si am accesat parola de 6 ori consecutiv gresit si am respectat instructiunile de pe o retea si am instalat itunes am dat restore si tot nu-mi merge! ce trebuie sa fac? da-mi rasp pe facebook te rog

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Ti-am mai raspuns odata si ti-am zis sa tii apasat butonul home si butonul power de sus. Se va da un reset. Ai facut asta? Altceva nu poti fara service. E super complex iOS-ul nu ai ce sa ii faci tu de acasa.