| cosminutz98 a întrebat:

am un iPhone 5 si este merge totul la el pana am l-am curățat cu o periuța cu spirt si acum se aude puțin înfundat...precizez ca inainte se auzea impecabil. Funda celui mai bun răspuns :*

Răspuns Câştigător
| adyraw a răspuns:

Ai facut o mare greseala acum nu se mai poate rezolva decat daca il duci la cineva sa il repare dar doar ca sa stii data viitoare sa flosesti cleaning Gel il gasesti in tote magazinele mari >

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai putea sa-ti dai tie o funda pentru prostie!

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Amice, telefonulnu se curata cu spirt, ci cu servetele universale pentru electronice si ochelari. Ai facut o greseala destul de mare. Nu stiu daca se mai poate repara, incearca la un service.