| Deniiss2017 a întrebat:

Am un iphone 6s și mi se întâmplă câteodată ca pozele făcute cu blițul pornit să iasă complet negre sau lanterna din meniu sa nu se aprindă decât după câteva încercări. Tin sa menționez că asta nu se întâmplă tot timpul, numai în unele momente
Ce e de făcut?

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

E batran si uzat, mai da erori. Am patit fix aceeasi chestie acum cativa ani pe un 5S. Am fost si la service... Concluzia: Trage de el cat mai poti si mai consideri ca e ok, apoi ia un model mai nou.