| iDeneb22 a întrebat:

Am un iPhone si as dori sa ii fac un update si sa il setez ca nou. Problema este ca as dori sa pastrez (adica sa restaurez) toate pozele si mesajele, in rest sa fie totul ca nou. Cum as putea sa fac acest lucru?(daca se poate)

2 răspunsuri:
| ParaZiτuL a răspuns:

Este foarte simplu! Iti cumperi un stick, sau un CD/DVD, si iti pui toate pozele si muzicile in PC/Laptop. Ai nevoie de un cablu de date care e pana in 5 lei. Apoi poti sa le bagi la loc! Funda?

| mihhael a răspuns:

Iti faci cont pe itunes si te logezi in icloud si acolo le poti salva toate si dai sa tile salveze pe pc si dupa restart dai din pc sa tile puna inapoi toate