| CostinxD a întrebat:

Salut, am un iPod 3th Generation si am iOs 5.0.1 pe el, si as vrea sa ii schimb iOs-ul in 6.0 sau 6.0.1 si sa aiba si cydia

Cine ma poate ajuta sa imi lase niste instructiuni sau sa imi dea add : cossyce_cossyce@yahoo.com

ofer funda

1 răspuns:
| FuriaGogoasei a răspuns:

Faci chestia asta foarte usor cu iTunes, conectezi iPodul la PC si iTunes se deschide automat.Pe prima pagina o sa ai informatii despre iPod-ul tau si versiunea softului, poti sa-i dai update.De obicei cand apare o versiune noua de iTunes te intreaba daca vrei sa faci update dispoZitivului.