| Quazar a întrebat:

Salut am un LG gs290 si am incercat sa instalez un soft pe el si mi-a cazut netul iar acum cand aprind telefonul apare doar simbolul de la LG cand se aprinde si asa ramane cu simblolul acela ce pot face sa ii repar sofrul sau sa il fac sa mearga. Funda raspunsul care a functionathappy

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

L-ai bulit rau trebuie sa il duci la garantie sau la un service ca tu nu ai ce sa ii faci

1 răspuns:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Tu nu poti repara teleofnul doar daca il duci la service.pA,PA