| Eu_Mickutzu_1993 a întrebat:

Salut am un LG optimus l7 si caind il pornesc merge dar imi da tot felul de erori cum ar fi: aplicatia nu stiu care s-a oprit sau procesorul s-a oprit etc si alteori ini inchide tochiul si merge decat la anumite intervale de ore sa fie oare de la faza ca am glassul spart adica inainte mergea si glassur era spart rau si mergea fara probleme... ce sa fac ca nu imi pot lua un tell nou curand!

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

E posibil pentru ca tu te-ai mai jucat cu el cu ecranul spart. Incearca sa revii la setarile din fabrica, dar vei pierde tot ce ai in memoria telefonului:

http://www.hard-reset.com/lg-optimus-l7-p700-hard-reset.html