| yonuty89 a întrebat:

Am un Nokia 5800 xpressmusic si i-am sters din programe, numai ca acum nu mai pot sa instalez nimic pe el. Ce ar trebui sa fac? Ce nu trebuia sters?

2 răspunsuri:
| AdmiNuL a răspuns:

Salut! Incearca sa iti resetezi telefonul inapoi la setarile din fabrica si alta data, daca nu te pricepi nu mai umbla! Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| yonuty89 explică:

L-am resetat de mai multe ori, dar daca il resetezi, asta nu inseamna ca o sa isi reinstaleze programele