| Just4Joker a întrebat:

Am un Nokia Lumia 520. De curand, am sunat pe cineva cu numar privat. Spre surprinderea mea, in momentul actual, indiferent de cine as suna, suna mereu cu privat. Nu mi s-a mai intamplat asta la niciun telefon... aveti idee ce as putea face?

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Atunci cand ai sunat respectiva persoana, ai setat sa nu ii apara numar, mergi inapoi la acea setare, si bifezi la loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi la setari. Menu, Setari, Expediere ID apelant si aici bifezi si aici bifezi Setat de retea. Succes

| alexmihay92 a răspuns:

Vezi in setari la operator mobil ai setat sa sune cu numar ascuns.asta e problema.