| ionutzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Salut am un Nokia lumia 520 nu merge sa trimit sms uri primesc da nu merge sa trimit mersi

2 răspunsuri:
| UltraLex a răspuns:

Salut am avut si eu exact aceeasi problema insa la mine problema era de la cartela trecusem de pe abonament pe cartela si trebuia sa inlocuiesti un prefix la cartela din obtiuni daca esti pe Vodafone este +40722006000 daca esti pe alta retea te poti duce la un centru sa intrebi sper sa iti fie de folos daca nu merge asa nu stiu poate este de la telefon

| XD_Jmen_1989 a răspuns:

Daca intrebarea ta e "cum pot trimite SMS`uri" atunci raspunsul e: schimba`ti cartela