| Serban_Valentin_1993 a întrebat:

Am un Nokia lumia 610 cu windows 7.8, am facut update acum 2 zile.Am urmatoarea problema:Chatu de la facebook

messaging > Online > Settings > Facebook chat >On dupa ce ma conectez la chat si incerc sa vorbesc cu cineva care e online imi trimite mesajul cel care l-a primit il vede dar cand primesc raspunsul de la cel care a primit mesajul mie nu-mi apare
DAU Funda ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Din pacate trebuie sa ii bagi din nou Windows 7.5 pentru ca 7.8 are foarte multe bug-uri si multe probleme.
Nu cred ca va fi singura problema pe care o vei intalni-o pe Windows 7.8.