| xlr8rq1 a întrebat:

Am un router Clicknet Romtelecom si recent am achizitionat un telefon Vodafone Smart 4 Power cu care nu ma pot conecta la reteaua WiFi.
Reteaua nici macar nu apare in lista telefonului cand pornesc WiFi-ul, iar conectarea manuala cu ajutorul codului SSID nu merge.
Funda!

1 răspuns:
| AliLina2 a răspuns:

Salut,scrie numele Clicknetul-ui.dai la wii-fi si apoi la +..scri numele..de exemplu Click-net 202D..trebuie sa astepti putin pana se face legatura.