| parsanel a întrebat:

Salut,am un S2 si toate apeluri imi suna cu privat,sa ma fac mai inteles toate persoanele contactate de mine,nu le apare numarul initial,ci numar privat,am cerut parerea la mai multi si nu a gasit nici la setari, poate nu stiu pe unde sa umblu.Cine poate sa ma ajute! FUNDa

1 răspuns:
| crysty97 a răspuns:

Ai incercat sa ii dai restart la soft?
Daca nu, poti sa dai back-up mai intai sa iti salveze datele pe google si dupa sa dai restart la soft in sectuinea backup and reset.